SEO Auditas

Internetinės svetainės SEO auditas – tai procesas kurio metu SEO specialistas visapusiškai įvertina konkrečios svetainės ekspertiškumą pagal svetainės pagrindinę temą ir tikslą. SEO audito paslaugos pagalba, klientams suteikiama išsami informacija apie jų svetainę, įskaitant: vidinio, išorinio bei techninio SEO būklę, srauto iš paieškos variklių bei pelno augimo potencialą pasinaudojus SEO paslaugomis. Atliktas SEO auditas klientams pristatomas gyvai, internetu arba atsiunčiamas audito failas (PDF formatu.)

Reklamos agentūros ir laisvai samdomi SEO specialistai dažnai SEO auditą naudoja kaip lead magnet (lead magnet tai angliškas marketingo terminas, kuris reiškia, kad verslai suteikia nemokamą konsultaciją ar paslaugą už potencialaus kliento kontaktus.)

Iš savo patirties pastebėjome, kad didžioji dalis nemokamų lead magnet SEO auditų rinkoje būna šabloniniai, atlikti be didelių pastangų padėti klientams. Tokio tipo auditai tiesiogiai ištraukti (export) iš SEO įrankių, be paaiškinimo dažnai suklaidinga klientus.

Pastebėjome, kad potencialiems klientams trūksta lengviau suvokiamų verslo augimo galimybiu pasinaudojus SEO specialisto paslaugomis, paaiškinimo. Daug kartų esame gavę užklausų, kai į mus kreipėsi žmonės gavę lead magnet tipo nemokamus ar mokamus auditus sakydami, kad nesupranta jų prasmės ir realių pritaikymo galimybių ir naudos kurią jie gaus pasinaudoję gauta informaciaj iš audito. Priešingai – atliktas kokybiškas SEO auditas ir audito pristatymas potencialiems klientams padeda išvengti šių nesusipratimų.

Priešingai nei didžioji dalis nemokamų lead-magnet SEO auditų, mokami ir kokybiški svetainės auditai būna detalūs, su paprasta ir aiškia, lengvai suprantama komunikacija klientams. MTDigital teikiamos SEO audito paslaugos yra per keletą metų išgryninta paslauga, kurią užsisakę klientai gauna realias, praktines įžvalgas ir pavyzdžius kaip SEO gali padėti padidinti verslo pajamas ir lankytojų, potencialių klientų srautą į tinklalapį.

Turinys

Kokia yra pagrindinė SEO audito nauda?

Pagrindinė SEO audito nauda – identifikuotos realios, praktinės tinklalapio srauto pritraukimo ir pajamų augimo galimybės atliekant vienkartinę ar kasmėnesinę SEO optimizaciją. Papildomos SEO audito naudos yra – susipažinimas su rinka (kiek žmonių ieško jūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių – kitaip dar vadinamas rinkos gyliu), konkurentų analizė (sužinote ar konkurentai naudojasi SEO paslaugomis ir kiek apytiksliai į šią marketingo sritį investuoja). Po atlikto ir pristatyto SEO audito žmonėms, kurie pirmus kartus susiduria su SEO būna atsakyti tokie klausimai kaip: ar verta pirkti SEO paslaugas?, kiek žmonių ieško mano paslaugų?, ar konkurentai investuoja į SEO?.

Kodėl reikia SEO audito?

SEO audito reikia, nes auditas padeda identifikuoti pagrindines internetinės svetainės vidines, technines ir išorines problemas, padeda susipažinti su jūsų verslo niša, konkurentais bei rinka ir į ją pažiūrint iš paieškos variklių ir SEO marketingo pusės. SEO auditas taip pat padeda išsiaiškinti ar jums verta užsisakyti SEO optimizacijos paslaugas, nes SEO auditas dažniausiai kainuoja mažiau nei mėnesinės ar vienkartinės SEO paslaugos.

Kokia yra SEO audito kaina?

SEO audito paslaugos kaina yra 250€.  Į šios paslaugos kainą įeina: SEO auditas iš vidinės ir išorinės SEO analizės, SEO palyginimas su tiesioginiais verslo konkurentais, raktažodžių tyrimas (kuris padeda suprasti rinkos gylį – raktažodžių įvairovę ir paieškų skaičių), praktinės įžvalgos ir patarimai, susiskambinimas su SEO specialistu. Susiskambinimo metu SEO specialistas pristato auditą paprasta ir aiškiai suprantama komunikacija. Dėl šio unikalaus audito proceso kaina skiriasi lyginant su kitais specialistais ar SEO agentūromis.

Kodėl skiriasi SEO auditų kainos?

SEO audito kaina skiriasi priklausomai nuo atliekamo audito sudėtingumo, detališkumo ir reklamos agentūros ar SEO specialisto, kuris atlieka internetinės svetainės auditą kompetencijos.

Ar verta užsisakyti profesionalias SEO audito paslaugas?

Verta užsisakyti profesionalų SEO auditą, jeigu norite: 

  • Sužinoti ar verta investuoti į ilgalaikes ar vienkartines SEO optimizacijos paslaugas.
  • Sužinoti ar konkurentai investuoja į SEO.
  • Susipažinti su savo rinka žvelgiant į ją iš SEO marketingo ir paieškos variklių perspektyvos.
  • Sužinoti dabartinę svetainės būklę (svetainės matomumą paieškos varikliuose ir jos dabartinį potencialą).

SEO auditas yra atliekamas greičiau, nei SEO optimizacijos darbai, kurie dažnai trunka mėnesiais.

Per kiek laiko atliekamas SEO auditas?

SEO audito paslaugos atlikimo terminas yra tarp 3 ir 10 darbo dienų. Tikslus laikas priklauso nuo specialistų užimtumo ir individualaus susitarimo, kuris įvyksta skambučio metu.

Po atlikto audito SEO specialistas susiskambina su jumis ir susideriną laiką audito pristatymui. Audito metu galite specialisto paprašyti per įvairius SEO įrankius parodyti jums aktualią papildomą informaciją.

Kokie SEO įrankiai naudojami auditui atlikti?

SEO auditui atlikti naudojami tokie įrankiai kaip: Ahrefs, Semrush, Screaming Frog, Google Search Console, Google Analytics. Vis dėlto, pats svarbiausias įrankis, kuris naudojamas bet kokiame profesionaliame SEO audite yra rankinis svetainės peržiūrėjimas ir įvertinimas iš SEO specialisto perspektyvos ir įmituojant paieškos variklių supratimą.

Pasidalinkite:

NORITE DAUGIAU SEO SRAUTO?

Susisiekite telefonu +370 67223894, ar užpildykite žemiau esančią formą